4 AL 3 ÖDE KAMPANYASI

Bilgi paylaş

3 Antikor Satın Alın, 1 Adet Antikoru Ücretsiz Kazanın!

15 Şubat 2023 tarihine kadar ABCAM ürünleri arasından 3 antikor satın alındığında, 1 adet antikor ücretsiz olarak alma hakkına sahip olacaksınız. Siparişiniz sırasında kampanyadan yararlanmak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. (Kampanya kodu:4FOR3-E5TN2 )

ABCAM ürün kataloğunda pek çok antikor grubu mevcuttur.

Primer antikorlarımız için tıklayınız.

Geniş portföyümüz, yüksek oranda atıfta bulunulan monoklonal ve poliklonal antikorların yanı sıra rakipsiz rekombinant antikor yelpazemizi içerir. Konjuge antikorlar ve taşıyıcı içermeyen formülasyonlar ile araştırmanızın ihtiyaçlarına uyan primer antikorları bulabilirsiniz.

Sekonder antikorlarımız için tıklayınız.

Sekonder antikorlar, ilgilenilen proteine spesifik olarak bağlanan bir primer antikoru dolaylı olarak tespit eder. Western blot, immünohistokimya, immünositokimya, ELISA ve akış sitometrisi  gibi çok çeşitli uygulamalarda primer antikorların sinyalini yükseltmek için floroforlara (örn. Alexa Fluor® boyaları), enzimlere (örn. HRP, alkalin fosfataz) veya proteinlere (örn. biotin) konjuge edilebilirler.

Kampanya koşulları için tıklayınız.

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

Kampanya

4 AL 3 ÖDE KAMPANYASI

3 Antikor Satın Alın, 1 Adet Antikoru Ücretsiz Kazanın! 15 Şubat 2023 tarihine kadar ABCAM ürünleri arasından 3 antikor satın alındığında, 1 adet antikor ücretsiz

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin