HIZLI TESLİMAT

Çalışmanda gecikmeler yaşama. Araştırma projeni, tez çalışmanı bir an evvel tamamlayabilmen için yanındayız. Bu hafta Cuma günü (1 Temmuz 2022) saat 18:00' e kadar sipariş bildir; siparişin daha hızlı teslim edilsin.

Bilgi paylaş

HIZLI TESLİMAT için;

1 Temmuz 2022 Cuma günü saat 18:00’e kadar ileteceğiniz ABCAM marka siparişlerinizi, ertesi hafta işlemleri başlatılacak olan ithalatımıza dahil ederek yaklaşık bayram tatili sonrası teslim edebileceğimizi öngörmekteyiz.*

Sipariş vermek isterseniz, daha önce firmamızdan temin ettiğiniz ilgili “Proforma numarası”nı bildirerek sipariş vermek için tıklayınız.  (Daha önce fiyat teklifi almadıysanız, fiyat talebi için tıklayınız.)

 

*İstisna: ABCAM merkez stoklarında tükenen malzeme olması, yurtdışı resmi evrak hazırlıklarında beklenmeyen bir uzama olması, gümrükte ekstra belge vs işlem gerekliliği vesaire gibi ithalat süreci içinde önceden öngörülemeyen ve firmamız dışında oluşan sebeplerle gecikme yaşanması durumlarında istisnai olarak bu süre bir miktar uzayabilir. Siparişiniz ithalata dahil olduktan sonra oluşabilecek gecikmeler tarafınıza bilahare bildirilecektir. 

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

Duyuru

HIZLI TESLİMAT

Çalışmanda gecikmeler yaşama.

Araştırma projeni, tez çalışmanı bir an evvel tamamlayabilmen için yanındayız.

Bu hafta Cuma günü (1 Temmuz 2022) saat 18:00′ e kadar sipariş bildir; siparişin daha hızlı teslim edilsin.

Uncategorized

ABCAM’in Ödüllerini Sizlerle Paylaşmak Heyecan Verici

İş ortağımız Abcam’in bu yılki CiteAb Ödülleri’nde altı kategoride ödüllendirildiğini sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. ABCAM, 2022 CiteAb’ın değerlendirdiği aşağıdaki katagorilerde başarılı olmuştur: İnovasyon –

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin