IHC / IF Doppelgänger rekabeti

Bilgi paylaş

Oylamaya katıl / İndirim kazan

İmmünhistokimya (IHC) veya İmmünofloresan (IF) görüntüleri bazen bize başka şeyleri, bir doppelgänger’ı hatırlatır.

Finale kalan fotoğraflar arasından en sevdiğiniz doppelgänger görüntülerine oy verin ve bir sonraki siparişinizde % 10 indirim kazanın.

Oylama 30 Ekim 2020 tarihine kadar yapılacaktır.

Oy vermek için üç basit adım:

  1. Aşağıdaki “oy ver” düğmesini tıklayın
  2. Formu doldurun, resimleri derecelendirin ve gönder düğmesine basın
  3. 3 iş günü içinde gönderinizi aldığımızı e-mail ile onaylayacağız

Finale kalan 12 görsel (https://form.jotform.com/202324553822348 adresinden ulaşılabilir) 14 Ekim 2020-30 Ekim 2020 tarihleri arasında birinci, ikinci ve üçüncülük ödülleri için halk oylamasına açıktır. Kazananlar en çok oyu alan görüntülere göre belirlenecektir.

Yarışmanın kazananları aşağıdaki tarihlerde Twitter, Facebook ve Abcam web sitesinde duyurulacaktır:

  • 13 Kasım 2020 – Üçüncülük
  • 20 Kasım 2020 – İkincilik
  • 1 Aralık 2020 – Birincilik

OY VER

Şartlar ve koşullar

1. Bu teklif 30 Kasım 2020’ye kadar geçerlidir. (Sadece son kullanıcılar yararlanabilir; teklif satıcı firmaları kapsamaz.)

2. Bu teklif, bir siparişte %10 indirim için geçerlidir. (Türkiye için, yetkili resmi ABCAM distribütörü firmamız KiMERA’dan satın alınacak ABCAM marka ürünlerde geçerlidir)

3. Bu teklif yalnızca, Avusturya, Belçika, Kanada, Kıbrıs, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İzlanda, İrlanda, Lüksemburg, Malta, Monako, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik  Krallık ve Amerika Birleşik Devletlerinden gelen gönderilen siparişler ile sınırlıdır.

4. Bu teklif, Arjantin, Belize, Bolivya, Brezilya, Kolombiya, Şili, Kosta Rika, Hırvatistan, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Estonya, Mısır, Yunanistan, Grenada, Guatelmala, Guyana, Honduras, Macaristan, İtalya, İsrail, Jamaika, Ürdün, Letonya, Litvanya, Makedonya, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Katar, Romanya, Rusya, Saint Kitt ve Nevis, Suudi Arabistan, Sırbistan, Güney Afrika, Slovakya, Slovenya, Tunus, Türkiye, Ukrayna, BAE, Uruguay, Trinidad ve Tobago ülkelerine gönderim siparişi dışında satıcıları veya distribütörleri kapsamamaktadır.

5. Bu teklif diğer promosyonlar ve tekliflerle birlikte kullanılamaz.

6. Önceki satın alımlardan alınan kredi notları bu teklife karşı kullanılabilir.

7. Bu teklif hakkında iletişime geçmek için e-posta: satis@kimeramed.com adresinden erişebilirsiniz.

8. Bu teklif herhangi bir zamanda geri çekilebilir ve Abcam bu teklif için geçerli olan hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirebilir.

9. Bu teklif, geçerli yasaların yasakladığı yerlerde geçersizdir.

10. Bu teklif, alıcının politikasına aykırı ise geçersizdir.

11. Abcam’ın uygunluk kararı kesindir.

12. Abcam, gerekli görmesi halinde promosyonu iptal etme dahil olmak üzere herhangi bir zamanda şartlar ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

13. Bu teklif İngiliz yasalarına tabidir ve taraflar, İngiltere ve Galler mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine tabidir.

14. Bu teklif tüm Fireplex® ürünlerini içermez.

15. Promosyon, 8 veya daha az ürün içeren siparişlerle sınırlıdır.

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

Kampanya

4 AL 3 ÖDE KAMPANYASI

3 Antikor Satın Alın, 1 Adet Antikoru Ücretsiz Kazanın! 15 Şubat 2023 tarihine kadar ABCAM ürünleri arasından 3 antikor satın alındığında, 1 adet antikor ücretsiz

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin