IHC / IF Doppelgänger Yarışması

Bilgi paylaş

İmmünohistokimya (IHC) veya İmmünofloresan (IF) çalışmalarında elde edilen görseller bazen bize başka şeyleri, bir doppelgänger’ı hatırlatır.

Doppelgänger resimlerinizle görsel yarışmamıza katılarak Abcam katalog ürünleri için 2.500 $ ‘lık kupon kazanma şansı yakalayın.

Görsel yarışmasına 08 Ekim 2020’ye kadar katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılım için aşağıdaki üç adımı takip ediniz.

  1. Yazının devamında bulunan resminizi gönderin linkine tıklayın
  2. Formu doldurun, resminizi ekleyin ve gönder düğmesine basin
  3. Gönderinizin alındığı 3 iş günü içinde e-posta ile teyit edilecektir.

Ödüller:

    Birincilik Ödülü: Herhangi bir Abcam katalog ürünü için 2.500 ABD Doları (veya TL) kupon

    İkincilik Ödülü:: Tüm Abcam katalog ürünleri için 2.000 ABD Doları (veya TL) kupon

    Üçüncülük Ödülü:: Herhangi bir Abcam katalog ürünü için 1.500 ABD Doları (veya TL) kupon

Yarışma Değerlendirme Aşaması

Jürilerimiz (Steven Worrall, Carsten Dornblut, Priya Kalia ve Janin Lautenschlager) 12 Ekim 2020’de 12 tane finalist belirleyecektir.

Finale kalan 12 görsel daha sonra 14 Ekim 2020 – 30 Ekim 2020 tarihleri ​​arasında abcam.com/voting üzerinden birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri için halk oylamasına sunulacaktır. Bu aşamada oylama ile yarışma sonuçları belirlenecektir.

Yarışmanın kazananları aşağıdaki tarihlerde Twitter, Facebook ve Abcam web sitesinde duyurulacaktır:

    13 Kasım 2020 – Üçüncülük

    20 Kasım 2020 – 2.lik

    1 Aralık 2020 – 1.lik

Jüri üyelerinizle tanışın

Jüri hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

Görsel gönderin; yarışmaya katılın

Katılım Koşulları ve Şartlar:

(Türkçe bilgilendirme amacıyla şartlar aşağıda belirtilmiş olup, https://www.abcam.com/promotions/ihc-doppelganger-competition-1 adresinde yer alan şartlar geçerlidir)

1. Yarışma, Abcam çalışanları ve danışmanları, aileleri, devlet çalışanları ve yarışmanın idaresi ile ilgili herhangi bir üçüncü şahıs dışında 21 yaş ve üstü kişilere açıktır.

2. Aşağıdaki bölgelerde ikamet edenler yarışmaya dahil değildir: Çin; Quebec, Kanada; Rhode Island, Tennessee ve Wyoming, ABD.

3. Yarışmaya katılmak ücretsizdir ve herhangi bir satın alma gerekli değildir. YASALAR TARAFINDAN YASAKLANAN YERLERDE GEÇERSİZDİR.

4. Tüm girişler, https://form.jotform.com/202323469180350 üzerinden tiff, tif, jpg, jpeg veya png dosyaları olarak gönderilmelidir.

5. Görsel gönderimi 17 Eylül 2020’dir. Yarışmanın kapanış tarihi 8 Ekim 2020 gece yarısıdır. Bu saatten sonra alınan girişler kabul edilmeyecektir. Aynı kurumdan katılacak olanların sayısı sınırlandırılmıştır.

6. Abcam, herhangi bir teknik arıza, bilgisayar donanımı veya yazılım arızası, uydu, ağ veya herhangi bir sunucu arızası nedeniyle başarılı bir şekilde tamamlanamayan girişlerden sorumlu değildir.

7. Bir jüri heyeti (Steven Worrall, Carsten Dornblut, Priya Kalia ve Janin Lautenschlager) 12 Ekim 2020’de final için 12 görsel seçecek.

8. Finale kalan 12 görsel daha sonra 14 Ekim 2020 – 30 Ekim 2020 tarihleri ​​arasında abcam.com/voting üzerinden birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri için halk oylamasına açık olacak. Kazananlar, en çok oyu alan görüntülere göre belirlenecek.

9. Finale kalan 12 görsele oy vermek için Abcam’a kaydolun / oturum açın ve abcam.com/voting üzerinden oy verin. Kayıt başına bir oyla sınırlıdır.

10. Ödüller:

    Herhangi bir Abcam katalog ürünü için 2,500 ABD Doları (veya yerel para birimi eşdeğeri) kuponu

    Herhangi bir Abcam katalog ürünü için 2.000 ABD Doları (veya TL) kupon

    Herhangi bir Abcam katalog ürünü için 1.500 ABD Doları (veya yerel para birimi eşdeğeri) kuponu

11. Ödül kazanma şansı katılım sayısına göre değişmektedir.

12. Kuponlar değiştirilemez, devredilemez ve nakit alternatifi sunulmaz. Kuponlar, ilgili kazananın duyurulduğu tarihten bir (1) yıl sonra geçerliliğini yitirecektir. Abcam’ın belirli bir ürünün bir kupon kullanılarak satın alınıp alınamayacağına ilişkin kararı nihai ve bağlayıcıdır ve bu konuda herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.

13. Kazananlar, ödül makbuzu ve / veya kullanımıyla ilgili tüm vergi ve ücretlerden sorumludur. Kazanan, vergi amacıyla ABD’de ikamet ediyorsa, bir W9 doldurması ve https://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw9.pdf adresinde bulunan Abcam’e bir kopyasını göndermesi gerekecektir.

14. Kazananlar, 7 Kasım 2020’den önce e-posta veya telefonla (girişte verilen bilgiler kullanılarak) bilgilendirilecektir. Bir kazanan Abcam tarafından bilgilendirildikten sonraki beş gün içinde Abcam’a cevap vermezse, kazanan ödülü kaybedecek ve Abcam yukarıda açıklanan sürece göre başka bir kazanan seçme hakkına sahip olacaktır.

15. Yarışmanın kazananları aşağıdaki tarihlerde Twitter, Facebook ve Abcam web sitesinde duyurulacaktır:

13 Kasım 2020 – Üçüncülük

20 Kasım 2020 – 2.lik

1 Aralık 2020 – 1.lik

16. Yarışma ile ilgili olarak hakemlerin kararı nihai ve bağlayıcıdır ve bu konuda herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.

17. Bu yarışmaya katılarak, bu hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz ve Abcam’a yarışmanın uygunluk koşullarını karşıladığınızı beyan ve taahhüt ediyorsunuz. Ayrıca yarışma ile ilgili olarak Abcam’ın sizinle iletişime geçmesini de kabul ediyorsunuz. Bu promosyon sırasında sağlanan kişisel veriler, yalnızca ödülün yerine getirilmesi / teslimi / düzenlenmesi için gerektiği ölçüde üçüncü taraf tedarikçilere aktarılabilir. Bilgilerinizi, kazananların duyuruları haricinde başka hiç kimseyle paylaşılmayacaktır.

18. Yarışmamıza katılarak, Abcam ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almayı kabul etmiş olursunuz. Haber bültenimize aboneliğinizi iptal ederek istediğiniz zaman bizden  e-posta / tanıtım bilgisi, kampanya ve kongre, seminer duyurları almayı bırakabilirsiniz.

19. Katılımcılar, girişte bu hüküm ve koşulların bağlayıcılığını kabul etmiş ve kabul etmiş sayılırlar. Abcam, bu hüküm ve koşulları ihlal eden herhangi birine girişi reddetme veya ödülü vermeyi reddetme hakkını saklı tutar. Yasaların izin verdiği ölçüde, Abcam, gerekli olduğu durumlarda promosyonu geçersiz kılma, iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

20. Yasalara göre, Abcam, acenteleri veya distribütörleri hiçbir koşulda kazananı tazmin etmekle yükümlü olmayacak veya herhangi bir kayıp, hasar, kişisel yaralanma veya ölümden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Abcam’ın, acentelerinin veya distribütörlerinin veya çalışanlarının ihmalinden kaynaklanmadığı sürece ödül Abcam’in sorumluluğundadır. Yasal haklarınız etkilenmez.

21. Bu teklif, federal veya yerel yasalar tarafından yasaklandığı durumlarda geçersizdir.

22. Bu teklif, dsitribütrlerin politikasına aykırı ise geçersizdir.

23. Yarışma İngiltere ve Galler yasalarına tabi olacaktır ve yarışmaya katılanlar, promosyonla ilgili her türlü anlaşmazlığı çözmek için bağlayıcı tahkime başvurmayı kabul ederler.

24. Discovery Drive Cambridge Biyomedikal Kampüsü’nde bulunan Abcam plc, Cambridge CB2 0AX bu yarışmanın sponsorudur.

25. Görüntü girişi dosya boyutu 3 MB’ı geçmemelidir.

26. Girişler kısa listeye alınmışsa, tercihen 10 MB’nin üzerinde yüksek çözünürlüklü bir resim istenecektir.

27. Bu yarışmaya katılarak ve bir resim göndererek, girilen resmin tek sahibi olduğunuzu Abcam’a beyan ve taahhüt etmektesiniz; veya Abcam’ın görseli ticari amaçlarıyla kullanması, çoğaltması ve kamuya açık olarak görüntülemesi için Abcam’e haklarınızı devretmiş olursunuz. Görselin  tek sahibi siz olmalısınız.

28. Abcam’in uygunluk kararı kesindir.

29. Her görüntü yalnızca bir kez girilebilir. Kopyalar sistemden kaldırılacaktır.

30. Bir görsel göndererek, gönderdiğiniz görüntülere ilişkin telif hakları da dahil olmak üzere tüm haklarınızı ve menfaatlerinizi geri alınamaz bir şekilde Abcam’a devrediyor ve Abcam’ın görselleri kullanması, çoğaltması ve kamuya açık olarak sergilemesini ve ticari faaliyetlerde kullanmasına izin vermiş sayılırsınız.

31. Tüm kazananlar, ödülü kabul etmenin işverenlerinin kurallarını ihlal etmemesini sağlamaktan sorumludur ve Abcam’a ödülü kabul etmelerine izin verildiğini bildirmelidir. Ödül, bir kazanan adına üçüncü bir tarafça talep edilemez veya üçüncü bir tarafa bağışlanamaz. Bir kazananın herhangi bir nedenle çekilmesi gerekiyorsa, başka bir kazanan seçilecektir.

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

Kampanya

4 AL 3 ÖDE KAMPANYASI

3 Antikor Satın Alın, 1 Adet Antikoru Ücretsiz Kazanın! 15 Şubat 2023 tarihine kadar ABCAM ürünleri arasından 3 antikor satın alındığında, 1 adet antikor ücretsiz

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin