KiMERA tarafından size getirilen yeni ortaya çıkan hastalıklar için ROBOSCREEN teşhis araçları

ROBOSCREEN, viral patojenlerin saptanmasına, nükleik asit ekstraksiyonlarına ve nörodejeneratif hastalıklara yönelik ürünler sunmaktadır.

RoboScreen Ürünler

Viral patojenlerin saptanması ve miktarının tespiti için kitler

Real Time PCR ile Hepatit B Virüsü DNA'sı, Hepatit C Virüsü veya Hepatit D Virüsü RNA'larının, HSV-1/ HSV-2, EBV ve VZV'nin miktarının belirlenmesi için testler bulunmaktadır.

Nükleik asit ekstraksiyon kitleri

Nükleik asitlerin saflaştırılması için manuel ve otomatik ekstraksiyon kitleri bulunmaktadır.

Nörodejeneratif hastalıkların multiparametrik analizine yönelik ürün grupları

Alzheimer, Parkinson ve Creutzfeldt Jakob hastalıklarının belirteçlerinin tespiti için kantitatif ELISA kitleri bulunmaktadır. Nörodejeneratif hastalıklarla bağlantılı başka monoklonal antikorlar ve rekombinant proteinler de mevcuttur. Deli dana ve Scrapie hastalıklarında patolojik prion proteininin tespiti için BetaPrion BSE EIA Testi ve BetaPrion SCRAPIE EIA testleri bulunmaktadır.

Hakkında​

KiMERA olarak ROBOSCREEN ürünlerini de portföyümüze dahil etmiş bulunmaktayız. ROBOSCREEN GmbH, AR&GE payı yüksek bir şirkettir. Hastalıkların tanısı ve izlenmesi için teşhis testlerine odaklanmaktadır. Dünya çapında tanı laboratuvarlarında kullanımı kolay ve uygun fiyatlı, aynı zamanda tanı için yüksek kaliteli teknik çözümler sağlamaktır. ROBOSCREEN in vitro diagnostik ürünlerinin CE-IVD sertifikaları mevcuttur.

Aynı zamanda bilimsel araştırmalara yönelik ürünler de sunan ROBOSCREEN’in, bilimsel projeler kapsamındaki biyolojik belirteçleri belirlemek ve ölçmek için de ürünleri bulunmaktadır. Spesifik monoklonal antikorlar ve immünolojik yöntemler geliştirip üretmektedir. Bu sayede hassas moleküler biyolojik tespit sistemleri oluşturmaktadır.

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

  • Doğru ürünü seçmek
  • Ürünlerin birbirleriyle uyumluluklarına emin olmak
  • Uyguladığınız protokolün uygunluğundan emin olmak için

Uzman teknik ekibimiz hep yanınızda ya da en fazla bir tık uzakta...

Pazartesi - Cuma: 9.00 - 17.00

Copyright 2018 - 2024 KiMERA Ltd.