ALZHEIMER HASTALIĞI RİSKİNİ ÖLÇÜN: TREM2

TREM2, mikroglia yüzeyinde bulunan bağışıklık reseptörüdür. TREM2, ADAM proteazları tarafından proteolitik olarak işlenir ve çözünür formdaki TREM2, hücre dışı boşluğa salınır. Serebrospinal sıvıda yüksek miktarlardaki çözünebilir formdaki TREM2 seviyeleri, Alzheimer hastalığı riskinin artmasıyla ilişkili bir biyolojik belirteçtir.

Alzheimer hastalığı riskini ölçmek, İnsan TREM2 ELISA Kiti (ab224881) ile çok kolaydır:

İnsan TREM2 ELISA Kiti (ab224881), hücre kültürü özütlerinde, hücre kültürü ortamında, beyin omurilik sıvısında, sitratlı plazmasında, EDTalı plazmada, heparinli plazmada, serumda ve dokuda homojenatlarındaki TREM2 proteininin kantitatif ölçümü için tasarlanmış tek yıkamalı 90 dakikalık sandviç ELISA kitidir. ABCAM’in tescilli SimpleStep ELISA® teknolojisini kullanır. İnsan TREM2’sini 10,5 pg / ml hassasiyetle ölçer.

SimpleStep ELISA® teknolojisi, SimpleStep ELISA® plakalarımızı kaplamak için kullanılan monoklonal antikor tarafından tanınan bir afinite etiketine konjuge edilmiş yakalama antikorlarını kullanır. Sandviç ELISA’ya yönelik bu yaklaşım, antikor-analit sandviç kompleksinin tek bir aşamada oluşmasına izin vererek tahlil süresini önemli ölçüde azaltır.

Resim: SimpleStep ELISA teknolojisi, tek bir adımda antikor-antijen kompleksinin oluşumuna izin vererek test süresini 90 dakikaya düşürür. Kuyucuklara tek seferde örnekler veya standartlar ve antikor karışımı ekleyin, inkübe edin, yıkayın ve son substratınızı ekleyin.

SimpleStep ELISA® teknolojimiz birkaç avantaj sağlar:

        – Tek yıkama protokolü test süresini 90 dakika veya daha aza indirir

        – Üstün antikorlardan yüksek hassasiyet, özgüllük ve tekrarlanabilirlik

        – Biyolojik numunelerde tam olarak doğrulanmıştır

        – 96 kuyucuklu plaka 12 x 8 kuyucuklu şeritlere bölünebilir

SimpleStep ELISA® kitleriyle sağlanan 96 kuyucuklu mikroplakaya alternatif olarak 384 kuyucuklu SimpleStep ELISA® mikroplakası (ab203359) kullanılabilir.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam