Bilimsel araştırma projelerinizde başarılı sonuçlar için, kaliteli ürünlerimizle yaninizdayız

Moleküler Analizlerde Başarı için

Abcam

Türkiye resmi yetkili distribütörü olduğumuz Abcam (İngiltere) firması, 1998 yılından beri temel bilimsel araştırmalar, ilaç geliştirilmesi, teşhis alanları dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda ve uygulamalarda gerekli olan malzemeleri geliştirip sunmaktadır.

Tıpkı firmamız KiMERA gibi kurucusu bir bilim insanı olan Abcam’de, bilim insanlarına en kaliteli malzemeleri tedarik edebilmek üzere, tüm malzemeler Abcam laboratuvarlarında özenle test edilerek kalite kontrolü sağlanmaktadır.

Abcam, antikorlar, proteinler, lizatlar, biyokimyasallar, kitler, testler ve ilgili yöntemde gereken diğer malzemelerden oluşan 114.000’i aşkın ürünle, hayat bilimleri (life-science) alanlarında çalışan tüm dünyadaki bilim insanlarının 3’te birine kaliteli malzemeler sağlamaktadır.

Bilimsel projelerinizde yapacağınız moleküler analizlerde gereken malzemeleri, 20 yılı aşkın süredir tüm dünyaca tanınan ve birçok bilimsel makalede adı geçen ABCAM marka ürün grubumuzdan temin ederek moleküler analizlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Garanti:
ABCAM ürünlerinin resmi yetkili distribütörü olan firmamızdan temin edilen tüm Abcam ürünleri, satın alındığı tarihten itibaren 12 ay süreyle garantilidir. Bu süre içinde üründen kaynaklı herhangi bir sorun durumunda, garanti kapsamında ücretsiz olarak yeni ürün temin edilmektedir. (Malzeme temin ederken dikkat ediniz; yetkili olmayan firmalardan temin edilen ürünler garanti kapsamında değildir.)

Abpromise® Garantisi ile...

Ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz!

ABCAM Türkiye distribütörü olarak, garantili ürün kalitesi ve uzman müşteri hizmetleri vaat ediyoruz.

ABCAM ve KiMERA destek ekipleri, Abpromise® garantimizin bir parçası olarak, ürünlerimizle ilgili tüm sorularınızda size yardımcı olmak için hazırlar.

 • Tüm ABCAM marka ürünlerimize, teslim tarihinden itibaren 12 ay ürün garantisi verilir.
 • Garanti süresi içinde, prospektüslerinde belirtilen performansları yerine getirmeyen ürünler için ücretsiz ürün değişimi yapılır veya talep üzerine kredi notu verilir.
 • Ürünlerimizle ilgili teknik destek için mevcut multimedia kaynaklarından yararlanabilirsiniz.
 • Bilimsel çalışmanız için en doğru ürünleri belirlemek, ürünlerin kullanımı için protokol önerisi almak için KiMERA ve ABCAM teknik ekibinden destek alabilirsiniz.
 • ABCAM, sürekli araştırmalar ve kalite kontroller yaparak ürünlerinin en yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır. Böylece siz bilim insanlarına en iyi kalitede ürünler kullanma fırsatı sağlanır.

Abpromise® Şartları ve Koşulları

 • Garanti yalnızca doğrudan, resmi yetkili distribütör KiMERA firmasından satın alınan ABCAM marka ürünler için geçerlidir.
 • Sadece rekombinant numunelerde test edilen antikorlar, endojen numunelerde kullanım için garanti edilmemiştir. Lütfen test edilmiş türler hakkında bilgi için ilgili antikorun prospektüs sayfasını kontrol ediniz.
 • Antikor prospektüslerinde yer alan “tepki göstermesi bekleniyor (predicted to react)” bilgisi aminoasit sekans homolojisine dayanır ve sadece referans olarak verilmiştir.
 • “Tepki göstermesi bekleniyor (Predicted to react)” şeklinde belirtilen türler, ABCAM laboratuvarlarında test edilmediklerinden bu canlılarda reaktivite garanti edilmez.
 • Hızlı izleme (Fast Track) ürünleri Abpromise® garantisi kapsamında değildir.
 • Abcam biyokimyasalları yeni bileşiklerdir ve biyolojik aktiviteleri üretici laboratuvarında test edilmemiştir. Lütfen bu ürünlerin etkili bir şekilde nasıl kullanılacağını belirlemek için literatürü kullanın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bilimsel destek ekibine başvurun.

Abtrial programı: risksiz test edin

Ürünlerimizi test edilmemiş bir uygulamada veya finansal risk olmadan kullanın.

Ürünün performansına ilişkin olumlu veya olumsuz sonuçlarınızı bize gönderirseniz, size ürünün tam değeri için bir indirim kodu göndeririz.