Türkiye resmi yetkili distribütörü olduğumuz Abcam (İngiltere) firması, 1998 yılından beri temel bilimsel araştırmalar, ilaç geliştirilmesi, teşhis alanları dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda ve uygulamalarda gerekli olan malzemeleri geliştirip sunmaktadır.  

Tıpkı firmamız KiMERA gibi kurucusu bir bilim insanı olan Abcam’de, bilim insanlarına en kaliteli malzemeleri tedarik edebilmek üzere, tüm malzemeler Abcam laboratuvarlarında özenle test edilerek kalite kontrolü sağlanmaktadır.

Abcam, antikorlar, proteinler, lizatlar, biyokimyasallar, kitler, testler ve ilgili yöntemde gereken diğer malzemelerden oluşan 114.000’i aşkın ürünle, hayat bilimleri (life-science) alanlarında çalışan tüm dünyadaki bilim insanlarının 3’te birine kaliteli malzemeler sağlamaktadır.

Bilimsel projelerinizde yapacağınız moleküler analizlerde gereken malzemeleri, 20 yılı aşkın süredir tüm dünyaca tanınan ve birçok bilimsel makalede adı geçen ABCAM marka ürün grubumuzdan temin ederek moleküler analizlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Garanti:

ABCAM ürünlerinin resmi yetkili distribütörü olan firmamızdan temin edilen tüm Abcam ürünleri, satın alındığı tarihten itibaren 12 ay süreyle garantilidir. Bu süre içinde üründen kaynaklı herhangi bir sorun durumunda, garanti kapsamında ücretsiz olarak yeni ürün temin edilmektedir. (Malzeme temin ederken dikkat ediniz; yetkili olmayan firmalardan temin edilen ürünler garanti kapsamında değildir.)