Antikor Konjugasyon Çözümleri: Kullanıma Hazır Reaktifler, Kitler ve Özgülleştirme Çözümleri

Eksiksiz antikor konjugasyon solüsyonları yelpazemizle yönteminizi özgürleştirin.

Doğru antikor ile birlikte ilgili çalışmada ihtiyaç duyulan uygun konjugasyon kombinasyonunu, hazır konjuge edilmiş antikorlar içinde bulmak her zaman mümkün olmayabilmektedir. Direkt konjuge primer antikorlar, konjugasyon kitleri, konjugasyona hazır antikorlar ve özel konjugasyon hizmetinden oluşan kapsamlı antikor konjugasyon ürün yelpazemiz, deneysel tasarımdan ödün vermeden hedefinizi belirlemek için mükemmel kombinasyonu bulmanızı sağlar.

Direkt Konjuge Primer Antikorlar

Bir multipleks deneyi düzenlerken, ilgili hedefiniz için kapsamlı bir etiket (konjugasyon) seçeneğine sahip olmak çok önemlidir. 3000’in üzerinde direkt konjuge rekombinant antikor panelimiz de dahil olmak üzere, eşsiz bir konjuge primer antikor yelpazesi sunarak ihtiyacınız olan multipleks panelini kurma esnekliğini sağlıyoruz.

Doğrudan konjuge rekombinant primer antikorlarımızın başlıca faydaları:

 • Son derece hassas, kesin ve tekrarlanabilir sonuçlar sağlarlar.
 • Bu antikorlar; Alexa Fluor® boyaları, FITC, PE, APC, PerCP, HRP ve Biyotin ile konjuge edilmiştir.
 • Antikorlar; ICC, IHC ve flow sitometri için valide edilmiştir, multipleks analizler için uygundur.

En yaygın etiketleri keşfetmek için Florokrom grafiğimizi indirin.

Doğrudan konjuge primer antikorlarla yönteminizi özgürleştirin

Hızlı ve Kolay Antikor Konjugasyon Kitleri

En kapsamlı konjugat yelpazesine sahip, hızlı ve kullanımı kolay konjugasyon kitlerimizi kullanarak, buluş yapmaktan geliştirmeye kadar verimlilik sağlayan bir iş akışı oluşturma özgürlüğünün keyfini çıkarın. Deneyinizin ölçeği ne olursa olsun, Lightning-Link® konjugasyon kitlerimiz, antikor kaybı olmaksızın, tekrarlanabilir konjugatlar üretecek böylece zamanınızdan ve kaynaklardan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Antikor konjugasyon kitlerimizin başlıca faydaları:

 • Sadece 30 saniyelik çalışma süresi,
 • Konjugasyon sonrası saflaştırma adımı olmadan basit konjugasyon işlemi,
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’nin üzerinde farklı konjugasyon yapma olanağı,
 • Ölçeklenebilir aralık: 10µg-100mg aralığında farklı miktarlarda antikor kullanımı.

Daha fazla özgürlüğün keyfini çıkarmak için Lightning-Link® kitinizi alın

Konjugasyona Hazır Antikorlar

Multipleks deneyleri için kendi konjuge antikor panelinizi oluştururken, 10.000’in üzerinde konjugasyona hazır rekombinant monoklonal antikor arasından seçim yapın. Bu konjugasyona hazır antikorlarımız taşıyıcı içermez; doğrudan antikor etiketlemesi için tasarlanmışlardır ve antikor konjugasyon kitlerimizle birlikte kolayca kullanılabilirler. Yani, konjugasyon işlemi öncesi antikorun saflaştırılması, antikor solüsyonundaki taşıyıcıların uzaklaştırılması gibi herhangi bir ön işlem gerekmeden direkt olarak konjugasyon kitlerimizi kullanarak kolayca konjuge edilebilirler. 

Konjugasyona hazır rekombinant antikorlarımızın başlıca faydaları:

 • 10.000’den fazla antikor seçeneği sağlar ve bu antikorlar 50’nin üzerinde farklı konjugat ile etikletlenebilir.
 • Rekombinant teknolojisi üretimden üretime hep aynı yapıda antikor üretimine olanak sağladığından konjugasyona hazır antikorlarımız özellikle rekombinant antikorlar olarak tasarlanmışlardır. Bu da tekrarlanabilirliği sağladığından çok önemlidir.
 • Konjugasyona hazır antikorlar içeriğinde; BSA, sodyum azit ve gliserol içermediğinden konjugasyon öncesi tampon değişimine gerek kalmaz.
 • Tüm bu antikorlar 1 mg/mL’lik optimum konsantrasyonda üretilmiştir.

Konjugasyona hazır formülasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Özel Antikor Konjugasyonu

Buluştan klinik uygulamalara sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak için, projenize özel bir konjugasyon solüsyonu bulmak üzere, konjugasyon uzmanlarından oluşan ekibimizle iş birliği yapabilirsiniz. İş akışınız için hangi konjugasyon solüsyonu gerekirse gereksin, uzmanlarımız tam olarak ihtiyacınız olan tüm malzemeleri size sunacaktır.

Özel antikor konjugasyonu hizmetinin faydaları:

 • En kapsamlı etiket ve enzim yelpazesi (Alexa Fluor® boyaları, FITC, PE, APC, Biyotin, HRP)
 • Son teknoloji oligo-konjugasyon
 • Altın nanoparçacıklar ile konjugasyon

Özel antikor konjugasyonu ile potansiyelinizi açığa çıkarın

Alexa Fluor®, Life Technologies’in tescilli ticari bir markasıdır. Alexa Fluor® boya konjugatları, patenti Life Technologies tarafından Abcam’e verilen teknolojiyi kapsamaktadır.

KAYNAK: Bilgiler buradan alınmıştır.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam