Biyokimyasallar

Biyokimyasallar, bir proteinin spesifik işlevini etkileyerek hücre sürecinde bir değişikliğe yol açabilen maddelerdir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde İlaç keşfini, yaşam bilimlerini, medikal ve biyomedikal araştırmaları yüksek saflıkta ve uygun boyutlarda desteklemek için çok çeşitli yenilikçi ürün ve hizmetleri içeren büyüyen bir ürün grubuna erişim kazanabilirsiniz.

Biyokimyasal ürün grubumuzda, agonist, aktivatör, antagonist ve inhibitörler dahil olmak üzere çok geniş çeşitlilikte biyokimyasallar bulunmaktadır.

Biyokimyasalların tümü yüksek saflıkta ve kolay çözünebilen yapıda üretilmiş olduklarından, en iyi verimlilikle güvenilir sonuçlara ulaşmanızı sağlarlar.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam