Hücre Kültürü Analizleri

Hücre kültüründe toksisite, canlılık, çoğalma, hücre siklusu veya apoptoz gibi parametreleri değerlendirebilmek için araştırmanıza en uygun analizleri tespit etmeniz üzere güzel bir rehbere mi ihtiyacınız var?

Rehber için tıklayın

Firmamız bu kitlerin yanısıra;

* Hücre kültürüne uygulanacak agonist, antagonist, intibitörler, aktivatörler gibi pek çok farklı işlevli biyokimyasalları,

* Hücre kültüründen sonra yapacağınız;

western blot,

immünsitokimya,

immünfloresan,

flow sitometri,

ELISA,

enzim aktivite ölçümü

vs gibi pek çok analiz için gereken primer antikorları, sekonder antikorları, kitleri ve ilgili analiz yönteminin gerektirdiği diğer malzemeleri de tedarik etmektedir.

Biyokimyasallar için tıklayınız.

Hücre kültürü çalışmalarınızda gerekecek malzemeler için /bilimsel araştırmalarınız için, tez projenizde / araştırma projenizde ihtiyacınız olan malzemeleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

İletişim için: satis@kimeramed.net

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam