IHC KİT satın alın, antigen retriaval buffer için %50 indirim kazanın!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Görünüşe göre son tarihi kaçırdınız. Bizimle iletişime geçin, size yardımcı olacağız.

Kampanyamız 25 Mart 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için, sipariş sırasında mutlaka kampanya kodu RETRIEVAL%50 Bu kampanya kapsamında, ABCAM marka ürünlerimizden, en az 1 adet immünhistokimya (IHC) kit satın aldığınızda, birlikte 1 adet antijen açığa çıkarma (retrieval) solüsyonunu %50 indirimli satın alabilirsiniz.

İmmünhistokimya (IHC) kitlerimizi  inceleyin

Antijen retriaval kitlerimiz içinden seçim yapın:

10x EDTA Buffer pH 8.0, ab64216

10x Citrate Buffer pH 6.0, ab64214

100x Citrate Buffer pH 6.0, ab64236

Antigen Retrieval Buffer (100X Tris-EDTA Buffer, pH 9.0), ab93684

Antigen Retrieval Buffer (100X EDTA Buffer, pH 8.0), ab93680

Antigen Retrieval Buffer (100X Citrate Buffer), ab93678

Antigen Retrieval Buffer (100X Tris Buffer, pH 10.0), ab93682

Universal HIER antigen retrieval reagent (10X), ab208572

Proteinase K Antigen Retrieval Solution, ab64220

Pepsin Solution (Antigen Retrieval), ab64201

Trypsin Antigen Retrieval Solution, ab970

Trypsin Antigen Retrieval Kit, ab259256

Fiksasyon işlemi sırasında, dokudaki proteinler arasında oluşan çapraz bağlar ve metilen köprüleri antijenik bölgeleri maskelemektedir. Bu sebeple immünohistokimyasal boyamadan önce antijen retrieval işlemi yapılarak antijenik bölgeler açığa çıkarılır.

 • Kampanyamız 25 Mart 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için, sipariş sırasında mutlaka kampanya kodu RETRIEVAL%50
 • Bu kampanya, ABCAM marka ürünlerimizden, en az 1 adet IHC DETECTION KIT alımında, kampanya kapsamında 1 adet antijen retrieval bufferı %50 indirimli verilecektir. Fiyat talebi için satis@kimeramed.com, sipariş istemi için siparis@kimeramed.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında alınan ürünler, tüm ABCAM marka ürünlerimiz için geçerli olduğu üzere; Abpromise™ garanti kapsamındadır. (Ürünler satın alındığı tarihten itibaren 12 ay garanti kapsamındadır)
 • Kampanyamızdan yalnızca standart fiyatlar üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz. İndirimli fiyat uygulanan ürünler için kampanyamızdan yararlanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Numune boyutu ürünler kampanya dahilinde değildir.
 • Kampanyamız peşin ödeme için geçerlidir: Kampanyadan yararlanma için, kurum siparişlerinde en geç teslimatta peşin ödeme zorunludur. Şahsi alımlarda siparişte peşin ödeme gerekmektedir. Belirtilen bu peşin ödeme şartları sağlanmadığı takdirde, sipariş verilen tüm ürünlerde indirimsiz standart fiyat geçerli olacak, kampanya indirimi uygulanmayacaktır.
 • Kampanya ile doğrudan ilgili ürünlerden herhangi birinin iptal edilmesi durumunda kampanyamız geçersiz olacaktır. (İlgili ürünler araştırma amaçlı özel kullanım için olmaları sebebiyle ve siparişiniz üzere özel ithal edilmekte olduklarından, siparişin üretici firmaya bildirilmesinden sonra, sipariş iptali veya teslimat sonrası ürün iadesi kabul edilememektedir.)
 • Kampanya akademik kuruluşlar, araştırma hastaneleri, araştırma organizasyonları, biyoteknoloji ve farmasötik firmaları, üniversiteler dahil son kullanıcılar için geçerlidir. Satıcı firmalar bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanyadan, yalnızca KiMERA firması üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.
 • Sipariş için; kurum siparişlerinde resmi sipariş yazısı zorunludur. Şahıs alımlarında ise, siparis@kimeramed.com adresinden talep edeceğiniz sipariş formunun tamamının doldurarak firmamıza iletilmesi zorunludur.
 • Sipariş teslimatında faturanın sipariş edilen malzemelerle birlikte teslimi ilgili resmi mevzuatlar gereği, (Eğer satın alma işlemi bir araştırma projesi kapsamında yapılacak ise, ilgili projenin siparişiniz sırasında alıma açık olduğuna emin olunuz.)
 • Kampanyaya katılım için son kullanıcıya ait isim, kurum ve iletişim bilgilerinin firmamızla paylaşılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılarak KiMERA’nın e-posta ile pazarlama sistemine dahil olmayı kabul etmiş sayılırsınız.
 • Kurum, hükümet ve örgütsel politikalarca yasaklanmış olması durumunda bu teklifimiz geçersizdir.
 • Firmamız, herhangi bir zamanda bu teklif için geçerli olan hüküm ve koşulları değiştirebilir; kampanyayı iptal edebilir.

FİRMAMIZ KiMERA, ABCAM TÜRKİYE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜDÜR

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam