Multiplex Assayleri

Antikor dizilerinin yanı sıra miRNA ve protein biyobelirteçlerin yüksek performanslı multipleks analizi için yeni bir platform olan FirePlex® assayleri de dahil olmak üzere geniş bir multipleks test yelpazesi sunuyoruz.

Modern biyomedikal araştırmalar, yüksek verimli formatta yüksek performans verilerini sağlayabilen kapsamlı biyoinformatik yaklaşımlar ve teknolojiler gerektirmektedir.

Şimdiye kadar, translasyonal etki, bilim insanlarını verilerinin niceliği veya kalitesi arasında seçim yapmaya zorlayan miRNA ve protein profilleme teknolojilerinin eksiklikleri ile sınırlı kalmıştır. FirePlex® platformu, engin multipleksleme yeteneklerinin yanı sıra tek katlı pleks teknolojilerinin yüksek performansını eşsiz bir şekilde sağlanmasına yönelik yenilikçi FirePlex® partikül teknolojisi kullanarak bu soruna yeni bir çözüm sunmaktadır. Hem miRNA’nın hem de proteinlerin aynı platformda analiz edilmesinin çok yönlülüğü ile FirePlex®, kapsamlı biyobelirteç keşfi, doğrulama ve klinik uygulamaya giden kapıyı açıyor.

FirePlex® test ürün yelpazemize göz atın.

ELISA’ya benzer fakat gelişmiş multipleks yetenekleri olan antikor dizilerimiz (antibody arrays), yüzlerce farklı proteini aynı anda ve önemli ölçüde düşük maliyet, zaman ve eforla analiz edebilir.

Kantitatif ve yarı kantitatif diziler (arrays), sitokinlerin, kemokinlerin, büyüme faktörlerinin ve insan, fare, sıçan ve diğer türlerdeki diğer birçok biyolojik protein ve yolun karşılaştırmalı analizi için sırasıyla 40 ve 96 farklı analitin / markerin eş zamanlı analizine olanak sağlar.

Antikor dizisi (antibody array) ürün yelpazemize göz atın.

Multipleks Assayler ile ilgili tüm ürünlere göz atın.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam