Nörobilim

Ürün kategorileri:

İlgili tüm ürünlere göz atın

Nörobilim (sinirbilim) alanındaki mevcut araştırmalar, sinir sisteminin moleküler, hücresel ve işlevsel süreçlerini ve bunların gelişim, yaşlanma ve hastalıktaki rollerini anlamak için çaba gösterir.

Abcam, sinirbilimdeki önemli hastalıklar ve güncel konular hakkında yüksek kaliteli içerik üretmek için, dünyanın önde gelen temel fikir liderleri, araştırmacıları ve klinisyenleriyle birlikte çalışarak, onların paha biçilmez içgörülerini bilimsel uzmanlıklarıyla birleştirdi. Bu bilgi kullanılarak, araştırmanıza yardımcı olacak en iyi ürünler ve en eksiksiz ürün paketleri belirlendi, aynı zamanda en alakalı güncel ve gelecekteki konuların bazıları da vurgulandı.

Sinir sistemini keşfetmenizde size yardımcı olmak için sektör lideri ürünlerimizi, araştırmacı liderliğindeki videoları, güncel makaleleri, protokolleri, posterleri ve web seminerlerini keşfedin.

Sinirbilim poster kütüphanesi

Sinirbilim posterlerini tek bir yerde bulun. Yetişkin nörojenezinden Alzheimer hastalığına kadar sinirbilim hakkında her şey hakkında bilgi edinin.

Alzheimer hastalığı

Alzheimer hastalığını keşfedin ve bu karmaşık durumu daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan araçlara erişin.

Multipl skleroz

Multipl sklerozda (MS) dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan Profesör Gavin Giovannoni size araştırma alanını daha iyi anlamanızı sağlar.

Abcam ve MJFF

Umut verici hedeflere karşı tavşan monoklonal antikorları geliştirmek için Michael J. Fox Vakfı (MJFF) ile ortaklık yaptık.

Parkinson hastalığı

Parkinson hastalığını araştırın ve bu karmaşık durumu daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan araçlara erişin.

Huntington hastalığı

Cambridge Üniversitesi, Klinik Sinirbilim Profesörü Roger Barker’ı, Huntington hastalığı araştırmalarında en son tartışılanları izleyin.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam