Nörobilim

Bilgi paylaş

Ürün kategorileri:

İlgili tüm ürünlere göz atın

Nörobilim (sinirbilim) alanındaki mevcut araştırmalar, sinir sisteminin moleküler, hücresel ve işlevsel süreçlerini ve bunların gelişim, yaşlanma ve hastalıktaki rollerini anlamak için çaba gösterir.

Abcam, sinirbilimdeki önemli hastalıklar ve güncel konular hakkında yüksek kaliteli içerik üretmek için, dünyanın önde gelen temel fikir liderleri, araştırmacıları ve klinisyenleriyle birlikte çalışarak, onların paha biçilmez içgörülerini bilimsel uzmanlıklarıyla birleştirdi. Bu bilgi kullanılarak, araştırmanıza yardımcı olacak en iyi ürünler ve en eksiksiz ürün paketleri belirlendi, aynı zamanda en alakalı güncel ve gelecekteki konuların bazıları da vurgulandı.

Sinir sistemini keşfetmenizde size yardımcı olmak için sektör lideri ürünlerimizi, araştırmacı liderliğindeki videoları, güncel makaleleri, protokolleri, posterleri ve web seminerlerini keşfedin.

Sinirbilim poster kütüphanesi

Sinirbilim posterlerini tek bir yerde bulun. Yetişkin nörojenezinden Alzheimer hastalığına kadar sinirbilim hakkında her şey hakkında bilgi edinin.

Alzheimer hastalığı

Alzheimer hastalığını keşfedin ve bu karmaşık durumu daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan araçlara erişin.

Multipl skleroz

Multipl sklerozda (MS) dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan Profesör Gavin Giovannoni size araştırma alanını daha iyi anlamanızı sağlar.

Abcam ve MJFF

Umut verici hedeflere karşı tavşan monoklonal antikorları geliştirmek için Michael J. Fox Vakfı (MJFF) ile ortaklık yaptık.

Parkinson hastalığı

Parkinson hastalığını araştırın ve bu karmaşık durumu daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan araçlara erişin.

Huntington hastalığı

Cambridge Üniversitesi, Klinik Sinirbilim Profesörü Roger Barker’ı, Huntington hastalığı araştırmalarında en son tartışılanları izleyin.

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

Uncategorized

ABCAM’in Ödüllerini Sizlerle Paylaşmak Heyecan Verici

İş ortağımız Abcam’in bu yılki CiteAb Ödülleri’nde altı kategoride ödüllendirildiğini sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. ABCAM, 2022 CiteAb’ın değerlendirdiği aşağıdaki katagorilerde başarılı olmuştur: İnovasyon –

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin