Nörobilim

Bilgi paylaş

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Ürün kategorileri:

İlgili tüm ürünlere göz atın

Nörobilim (sinirbilim) alanındaki mevcut araştırmalar, sinir sisteminin moleküler, hücresel ve işlevsel süreçlerini ve bunların gelişim, yaşlanma ve hastalıktaki rollerini anlamak için çaba gösterir.

Abcam, sinirbilimdeki önemli hastalıklar ve güncel konular hakkında yüksek kaliteli içerik üretmek için, dünyanın önde gelen temel fikir liderleri, araştırmacıları ve klinisyenleriyle birlikte çalışarak, onların paha biçilmez içgörülerini bilimsel uzmanlıklarıyla birleştirdi. Bu bilgi kullanılarak, araştırmanıza yardımcı olacak en iyi ürünler ve en eksiksiz ürün paketleri belirlendi, aynı zamanda en alakalı güncel ve gelecekteki konuların bazıları da vurgulandı.

Sinir sistemini keşfetmenizde size yardımcı olmak için sektör lideri ürünlerimizi, araştırmacı liderliğindeki videoları, güncel makaleleri, protokolleri, posterleri ve web seminerlerini keşfedin.

Sinirbilim poster kütüphanesi

Sinirbilim posterlerini tek bir yerde bulun. Yetişkin nörojenezinden Alzheimer hastalığına kadar sinirbilim hakkında her şey hakkında bilgi edinin.

Alzheimer hastalığı

Alzheimer hastalığını keşfedin ve bu karmaşık durumu daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan araçlara erişin.

Multipl skleroz

Multipl sklerozda (MS) dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan Profesör Gavin Giovannoni size araştırma alanını daha iyi anlamanızı sağlar.

Abcam ve MJFF

Umut verici hedeflere karşı tavşan monoklonal antikorları geliştirmek için Michael J. Fox Vakfı (MJFF) ile ortaklık yaptık.

Parkinson hastalığı

Parkinson hastalığını araştırın ve bu karmaşık durumu daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan araçlara erişin.

Huntington hastalığı

Cambridge Üniversitesi, Klinik Sinirbilim Profesörü Roger Barker’ı, Huntington hastalığı araştırmalarında en son tartışılanları izleyin.

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

ECL Substrat

Western blot çalışmanızda kemilüminesan görüntüleme için, HRP substratı olan ECL kullanmanız gerekir. Abcam ürün grubumuzda farklı miktarlardaki proteinleri görüntüleyebilmek üzere, farklı hassasiyetlerde ve farklı ambalaj

Hazır Jeller

Abcam ürün grubumuzda poliaktilamid jel eletroforezi için (western blot öncesinde proteinleri elektroforez ile ayırmak için) farklı konsatrasyonlarda, farklı kuyucuk sayılı çok sayıda hazır jel bulunmaktadır.

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin