Proteinler ve Peptidler

Protein / peptid, vücudun temel yapı taşları olan amino asitlerin dizilerinden oluşur ve peptit bağları ile bir arada tutulur. Proteinler, içerisinde çok sayıda amino asit içeren bir ya da daha fazla amino asit zincirinden oluşan büyük makromoleküllerdir. Canlıların neredeyse tüm yaşamsal faaliyetleri proteinler sayesinde gerçekleşir. Protein ve peptid arasında fark ise sadece boyut farkıdır.

Sitokinler, büyüme faktörleri, sinyal proteinleri, viral ve bakteriyel antijenler, insan immünoglobulinleri ve daha fazlasını içeren geniş bir protein ve peptid yelpazesine sahibiz.

Yüksek kalite ve yüksek saflıktaki protein ve peptidlerimizin kalitesi, popüler aplikasyonlarla, impakt faktörü yüksek yayınlarla ve kullanıcıların değerlendirmeleriyle onaylanmıştır.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam