Mekanik seri pipet: Ripette® Pro

Belirli bir hacimdeki sıvının tekrar tekrar dağıtılmasını sağlayan Ripette®­pro seri dağıtıcı pipetler ile yüksek hassasiyette dozajlama çok daha kolay ve hızlıdır. Üstelik elektrik bağlantısı ya da pil gibi herhangi bir herhangi bir güç kaynağı gerektirmez; tamamen mekaniktir.

Aynı solüsyondan ardışık olarak aynı hacimde dağıtım yapmanız gerekiyorsa, bunu Ripette® pro ile kolayca yapabilirsiniz. Hem zamandan kazanırsınız ve hem de hacimleri kesin doğrulukta dağıttığınıza emin olursunuz.

Ripette®­pro tekrarlı pipetleme sistemine ait pipet uçları içerisinde, standard ve aynı zamanda steril çalışmalarınıza için özel bioclean® (steril) pek çok farklı pipet uçları da mevcuttur.

Amacımız, birçok uygulama için güvenilir ve kesin sonuçlar garanti eden bir dozaj sistemi sunmaktır.

Ripette®­pro AVANTAJLARI:

  • Tam Kesinlik: Ripette ® pro, görüntüleme penceresi, her boyut için hem mevcut ayarı hem de dağıtım hacmini görüntüler.
  • Uyumluluk: Ripette® pro, Ritips® ve Ritips® evolution ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak aşağıdakiler gibi başka marka pipet ipuçları da Ripette® pro ile birlikte kullanılabilir: (Brand marka PDTips® uçlar veya eppendorf™ Combitips® and Combitips advanced® uçlar vs.)
  • Dayanıklılık: Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilen Ripette® pro, birçok kimyasal maddeye karşı son derece dayanıklı ve dirençlidir.
  • Test edilmiş kalite: Her Ripette® pro pipet, üretimden sonra işlevsellik ve hassasiyet açısından ayrı ayrı test edilir.

Ripette ® pro, DIN EN ISO 8655 standartlarına uygun üretilmiştir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam