Mekanik seri pipet: Ripette® Pro

Bilgi paylaş

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Belirli bir hacimdeki sıvının tekrar tekrar dağıtılmasını sağlayan Ripette®­pro seri dağıtıcı pipetler ile yüksek hassasiyette dozajlama çok daha kolay ve hızlıdır. Üstelik elektrik bağlantısı ya da pil gibi herhangi bir herhangi bir güç kaynağı gerektirmez; tamamen mekaniktir.

Aynı solüsyondan ardışık olarak aynı hacimde dağıtım yapmanız gerekiyorsa, bunu Ripette® pro ile kolayca yapabilirsiniz. Hem zamandan kazanırsınız ve hem de hacimleri kesin doğrulukta dağıttığınıza emin olursunuz.

Ripette®­pro tekrarlı pipetleme sistemine ait pipet uçları içerisinde, standard ve aynı zamanda steril çalışmalarınıza için özel bioclean® (steril) pek çok farklı pipet uçları da mevcuttur.

Amacımız, birçok uygulama için güvenilir ve kesin sonuçlar garanti eden bir dozaj sistemi sunmaktır.

Ripette®­pro AVANTAJLARI:

  • Tam Kesinlik: Ripette ® pro, görüntüleme penceresi, her boyut için hem mevcut ayarı hem de dağıtım hacmini görüntüler.
  • Uyumluluk: Ripette® pro, Ritips® ve Ritips® evolution ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak aşağıdakiler gibi başka marka pipet ipuçları da Ripette® pro ile birlikte kullanılabilir: (Brand marka PDTips® uçlar veya eppendorf™ Combitips® and Combitips advanced® uçlar vs.)
  • Dayanıklılık: Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilen Ripette® pro, birçok kimyasal maddeye karşı son derece dayanıklı ve dirençlidir.
  • Test edilmiş kalite: Her Ripette® pro pipet, üretimden sonra işlevsellik ve hassasiyet açısından ayrı ayrı test edilir.

Ripette ® pro, DIN EN ISO 8655 standartlarına uygun üretilmiştir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bültenimize abone olun

Güncellemeleri alın ve en iyilerden öğrenin

Daha Fazlasını Keşfedin

Antikor Konjugasyonu Çok Kolay

Antikor konjugasyon kitlerimizle antikor konjugasyonunu kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki konularda bilgi iletmenizden sonra, sizin için en uygun ABCAM Lightning-Link konjugasyon kitini ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda

Araştırmanızı Mükemmelleştirmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin