RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Görünüşe göre son tarihi kaçırdınız. Bizimle iletişime geçin, size yardımcı olacağız.

Kampanyamız 01 Mart 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için, sipariş sırasında mutlaka kampanya kodu RECRabMab%10 bildirilmelidir. Bu kampanya, ABCAM marka ürünlerimizden Rekombinant Tavşan Monoklonal (RabMAb) antikor alımında kampanya kapsamında %10 indirim uygulanacaktır.

Neden RabMAb®Antikoru Tercih Etmelisiniz?

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Düşük arka plan boyaması

RabMAb® primer antikorları, genellikle düşük arka planla hedef proteinlerinin daha spesifik ve hassas deteksiyonunu sağlarlar.

Posttranslasyonel modifikasyonların tespiti için idealdir

Tavşanın ürettiği antikorların küçük epitopları tanıma yeteneği, posttranslasyonel modifikasyonların (örn. fosforilasyon, metilasyon, asetilasyon, sumolasyon) tespitinde oldukça başarılıdır.

Yüksek afinite

Antikor afinitesi genellikle, antikor ve antijeni arasındaki oran denge ayrışma sabiti (KD) ile temsil edilir; burada daha düşük KD değeri, daha yüksek afinite ilişkisini gösterir.

Yüksek özgüllük

RabMAb® antikorları oldukça spesifiktir ve çok benzer proteinler veya diziler arasında ayrım yapabilir. Fare MAb’leri de oldukça spesifik olabilmesine rağmen, genellikle epitoplardaki ince değişiklikleri tanıyamazlar.

Birden fazla uygulamada tamamen doğrulanmıştır

Her RabMAb® primer antikoru, salgılanmadan önce birden çok uygulamada (WB, IHC, ICC/IF, IP ve FCM) ve birden çok türde (insan, fare ve sıçan) test edilir. IHC için, her bir RabMAb® primer antikoru, antikor hassasiyetinin ve lokalizasyonunun daha kesin bir şekilde doğrulanması için birden çok FFPE insan doku dizisi üzerinde test edilir.

Farklı ve yeni epitopların tanınması

Fare ile karşılaştırıldığında, tavşan daha düşük bağışıklık baskınlığına ve daha geniş B hücre repertuarına sahiptir. Bunun faydası, antikor gelişimi sırasında daha kapsamlı bir epitop tanınmasıdır.

Detaylı Bilgi İçin tıklayın

Öne çıkan antikorlar:

 • Kampanyamız 01 Mart 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için, sipariş sırasında mutlaka kampanya kodu RECRabMab%10 bildirilmelidir.
 • Bu kampanya, ABCAM marka ürünlerimizden, 1 adet RabMAb® antikoru satın aldığınızda kampanya kapsamında siparişinize özel %10 indirim uygulanacaktır. Yüksek adetlerde siparişleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Fiyat talebi için satis@kimeramed.com, sipariş istemi için siparis@kimeramed.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında alınan antikorlar, tüm ABCAM marka ürünlerimiz için geçerli olduğu üzere; Abpromise™ garanti kapsamındadır. (Ürünler satın alındığı tarihten itibaren 12 ay garanti kapsamındadır)
 • Kampanyamızdan yalnızca standart fiyatlar üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz. Numune boyutu ürünler kampanya dahilinde değildir.  İndirimli fiyat uygulanan ürünler için kampanyamızdan yararlanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyamız peşin ödeme için geçerlidir: Kampanyadan yararlanma için, kurum siparişlerinde en geç teslimatta peşin ödeme zorunludur; şahsi alımlarda siparişte peşin ödeme gerekmektedir. Belirtilen bu peşin ödeme şartları sağlanmadığı takdirde, sipariş verilen tüm ürünlerde indirimsiz standart fiyat geçerli olacak, kampanya indirimi uygulanmayacaktır.
 • Kampanya ile doğrudan ilgili ürünlerden herhangi birinin iptal edilmesi durumunda kampanyamız geçersiz olacaktır.  (İlgili ürünler araştırma amaçlı özel kullanım için olmaları sebebiyle ve siparişiniz üzere özel ithal edilmekte olduklarından, siparişin üretici firmaya bildirilmesinden sonra, sipariş iptali veya teslimat sonrası ürün iadesi kabul edilememektedir.)
 • Kampanya akademik kuruluşlar, araştırma hastaneleri, araştırma organizasyonları, biyoteknoloji ve farmasötik firmaları, üniversiteler dahil son kullanıcılar için geçerlidir. Satıcı firmalar bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanyadan, yalnızca KiMERA firması üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.
 • Sipariş için; kurum siparişlerinde resmi sipariş yazısı zorunludur. Şahıs alımlarında ise, siparis@kimeramed.com adresinden talep edeceğiniz sipariş formunun tamamının doldurarak firmamıza iletmesi zorunludur.
 • Sipariş teslimatında faturanın sipariş edilen malzemelerle birlikte teslimi ilgili resmi mevzuatlar gereği, mecburidir. (Eğer satın alma işlemi bir araştırma projesi kapsamında yapılacak ise, ilgili projenin alıma açık olduğuna emin olunuz.)
 • Kampanyaya katılım için son kullanıcıya ait isim, kurum ve iletişim bilgilerinin firmamızla paylaşması gerekmektedir.
 • Kurum, hükümet ve örgütsel politikalarca yasaklanmış olması durumunda bu teklifimiz geçersizdir.
 • Kampanyaya katılarak KiMERA’nın e-posta ile pazarlama sistemine dahil olmayı kabul etmiş sayılırsınız.
 • Firmamız, herhangi bir zamanda bu teklif için geçerli olan hüküm ve koşulları değiştirebilir; kampanyayı iptal edebilir.
KiMERA, ABCAM TÜRKİYE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜDÜR
Paylaş:

Bu da ilginizi çekebilir

RabMAb® Antikorlarda %10 İndirim Kampanyası

RabMAb® teknolojisi, farelerin kullanıldığı geleneksel yöntemden ziyade tavşanlardan monoklonal antikorlar (MAb’ler) elde etmek için benzersiz ve tescilli bir yöntemdir.

RabMAb® antikorları, bir monoklonal antikorun özgüllüğü ve tutarlılığı ile tavşan bağışıklık sisteminin üstün antijen tanımasının faydalarını birleştirerek, size mümkün olan en yüksek kalitede antikoru sunar.

Devam